Fotografia Adam Purc, Lubelskie – Lublin, Chełm, Biała Podlaska » Obejrzyj moje portfolio, profesjonalne zdjęcia ślubne, niepowtarzalne sesje plenerowe

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
[Frequently Asked Questions]

 

JAKI JEST OBSZAR TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI?

Mieszkam w środkowo-wschodniej części Polski, dokładnie we Włodawie (woj. lubelskie), natomiast pracuję tam gdzie podobają się moje zdjęcia. Miałem już przyjemność fotografować m.in. w takich miastach jak Chełm, Lublin, Zamość, Puławy, Siedlce, Biała Podlaska, Warszawa czy Nowa Sól.


CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI PAKIETÓW?

Jeśli będzie taka potrzeba, to nie widzę najmniejszego problemu:)


W JAKIM STOPNIU INGERUJESZ W ZDJĘCIE PODCZAS OBRÓBKI?

hmmm…z pewnością każde zdjęcia jakie znajdzie się na płycie poddane jest korekcji balansu bieli, ekspozycji, tonacji kolorystycznej. Natomiast nie ingeruję w czyjąś naturalność (nie pogrubiam, nie wyszczuplam, itd.) Ograniczam się do delikatnego retuszu szczególnie przy kadrach portretowych. Ale proszę się nie martwić jeśli komuś, tuż przed ceremonią wyskoczy pryszcz, też go usunę ;).


W JAKIEJ FORMIE OTRZYMAMY ZDJĘCIA?

W każdym z pakietów gwarantuję określoną ilość wywołanych zdjęć w formacie 15×23.  Oprócz tego, otrzymacie w zależności od pakietu od 300 do 600 zdjęć na płycie DVD, poddanych autorskiej obróbce. Ponadto jest możliwość zamówienia pamięci Flash USB.


CO W TWOJEJ PRACY JEST NAJWAŻNIEJSZE?

Satysfakcja i radość zadowolonych klientów.


JEŚLI SIĘ ZDECYDUJEMY NA TWOJE USŁUGI,  TO CO DALEJ?

Na początku warto zapytać czy termin jest dostępny. Następnie, telefonicznie bądź e-mailowo otrzymacie pełną ofertę z cennikiem. Idąc dalej, omawiamy szczegóły (gdzie, kiedy, i o której). Ostatni krok to podpisanie umowy i wpłata 500 pln zadatku. W sytuacji rozwiązania lub zerwania umowy zadatek nie podlega zwrotowi.


ILE TRWA SESJA PLENEROWA?

Zwykle od 3 do 5 godzin.  Nie określam limitu czasowego, ponieważ zdarza się, że do miejsca docelowego jedziemy bardzo długo:).


CZY DO SESJI PLENEROWEJ MUSIMY SIĘ JAKOŚ PRZYGOTOWAĆ?

Podstawa to dobry humor i samopoczucie:)  Jeśli plener odbywał się będzie latem, należy zaopatrzyć się w napoje i okulary przeciwsłoneczne, jeśli zimą  – w dodatkowe ciepłe okrycia. Panna młoda nie może zapomnieć o podręcznej kosmetyczce. 


CZY JEST MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA NEGATYWÓW CYFROWYCH RAW?

Na życzenie klientów, mogę udostępnić pliki w formacie RAW, przy czym nie biorę odpowiedzialności za efekty samodzielnej obróbki. Koszt udostępnienia plików to 500 pln.