Adam Purc

Fotografia

Menu
Każdy ślub to historia miłosna, idealny czas, aby podzielić się chwilą z tymi którzy, tworzą Wasz świat.
————————————
Fotografia jest niewątpliwie najbardziej bezpośrednią sztuką zatrzymywania chwil oraz ich zapamiętywania. Postaram się uchwycić Wasz najcenniejszy dzień  z elegancją, podkreślając jego wyjątkowe znaczenie. Ta galeria odzwierciedla mój styl i reprezentuje istotę  mojej pracy fotograficznej.  

Kilka zdań o mnie 😉

Jak już wiesz mam na imię Adam (zupełnie jak nasz wieszcz narodowy), w pracy zaś mówią do mnie Adasiu jak do głównego bohatera Akademii Pana Kleksa, choć być może to aluzja do Adasia Miałczyńskiego, z którym skądinąd mam wiele wspólnego 🙂 .
Mieszkam w pobliżu miasta Włodawa, która większości populacji kojarzy się z poziomem wody na Bugu. Z wykształcenia jestem pedagogiem, jednak na szczęście dla mnie i moich ewentualnych podopiecznych pracuję w zupełnie innym zawodzie. Mam własne zdanie i bywam apodyktyczny (przez co nieraz popadałem w kłopoty), ale – żeby zupełnie nie wyjść na gbura – przyznam się, że honorowo oddaję krew, bo ogólnie lubię ludzi, a szczególnie lubię…ich fotografować. Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i do zapoznania się z ofertą.